Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 02:14
Новини: Економіка
8280

Світовий банк запевнили, що українська ДПС модернізується успішно

КИЇВ. 13 липня. УНН. Перший етап проекту модернізації Державної податкової служби України близький до завершення. Про це Голова ДПС Віталій Захарченко сказав під час зустрічі з представниками Світового банку Мартіном Райзером та Вільямом Доротінським, повідомили УНН у прес-службі відомства.

За його словами, на сьогодні головним завданням українських податківців є оновлення технічної та програмної бази Служби задля повноцінного запровадження комп’ютерного адміністрування податків та електронного документообігу.

"Ми ставимо перед собою мету перетворити податкову на високоефективний орган державної влади, який здатний стимулювати як розвиток економіки, так і наповнення бюджету для виконання державою своїх соціальних зобов’язань перед громадянами", - зазначив Віталій Захарченко.

Другий етап програми модернізації Служби розпочнеться наступного року. Голова ДПС впевнений, що ця робота буде успішною.

"Для того, щоб вивести українську економіку у число найрозвиненіших, треба створити податкове відомство відповідного рівня – за кращими світовими стандартами. Саме над цим ми зараз працюємо. Нам доводиться наздоганяти величезне відставання від найкращих зразків податкової системи, але я вірю, що ми впораємося", - підкреслив Віталій Захарченко.

Міжнародні експерти, у свою чергу, зацікавилися системою автоматичного відшкодування ПДВ та новими методами дистанційного моніторингу податкової дисципліни платників.

Як повідомляв УНН, Державна податкова служба України працює над уніфікацією податкової звітності

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram