Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 15:34
Новини: Політика
15465

В Маріуполі через холеру посилено очищення питної води

КИЇВ. 15 липня. УНН. В м.Маріуполь Донецької області у зв’язку із випадками захворювання на холеру посилено технологічний режим очищення питної води, контролюється робота підприємств щодо знезараження стоків. Про це УНН повідомили у прес-службі МінЖКГ.

Міністерством було розглянуто критичні зауваження, які висловлювалися на адресу Уряду та органів виконавчої влади у публікації в одному з українських видань, стосовно проблем очищення стоків, що можуть створювати небезпеку виникненню інфекційних захворювань.

Було перевірено факти щодо ситуації з експлуатацією централізованих систем водовідведення в Маріуполі.

Скид очищених та знезаражених рідким хлором стічних вод, відводиться скидним колектором в Азовське море на відстань 850 м від берега. Контроль за скидом очищених стічних вод здійснює лабораторія міськводоканалу. Перевищень гранично допустимих нормативів за останній період часу не виявлено.

Але контроль за якістю скиду стічних вод промислових підприємств (ПАТ "МК "Азовсталь", ПАТ МК ім. Ілліча, ВАТ "Азовмаш", Азовський судноремонтний завод, Маріупольський торгівельний порт), що скидаються в Азовське море, державною екологічною інспекцією Азовського моря не проводився.

Донецькою облдержадміністрацією доручено державній екологічній інспекції Азовського моря здійснювати контроль за якістю скиду стічних вод, а також рекомендовано Маріупольському міськвиконкому провести роботу з промисловими підприємствами щодо застосування знезараження їх стічних вод, що скидаються в навколишнє природне середовище.

Проводяться роботи з утримання (очистки) каналізаційних систем, зливових колодязів і каналів. Також спеціалістами лабораторії Маріупольського районного виробничого управління КП "Компанія "Вода Донбасу" на Старо-Кримській фільтрувальній станції посилено технологічний режим очищення питної води. Крім коагулянту у літній період додатково вода обробляється флокулянтами.

  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...