Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 20:49
Новини: Економіка
12990

АМКУ та правоохоронні органи зміцнять взаємодію

КИЇВ. 19 липня. УНН. Антимонопольний комітет України та Міністерство внутрішніх справ України визначили чіткі правила співпраці у сфері захисту економічної конкуренції. Наказ з приводу затвердження порядку взаємодії органів відомств підписали в.о. голови Комітету Рафаель Кузьмін та заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Черних. Про це УНН повідомили у прес-службі АМКУ.

Спільний документ буде переданий органам комітету та внутрішніх справ України для використання у роботі.

Порядок передбачає планування й здійснення спільних заходів щодо запобігання, виявлення та припинення правопорушень у сфері економічної конкуренції. З цією метою працюватимуть робочі групи, відбуватимуться постійні консультації та обмін інформацією під час розслідувань. Крім того, відомства проводитимуть міжвідомчі, оперативні наради, робочі зустрічі та навчальні семінари для відповідальних фахівців.

Комітет та МВС співпрацюватимуть, зокрема, за принципами дотримання законності та забезпечення рівності прав, законних інтересів фізичних і юридичних осіб, оперативності розгляду та прийняття спільних рішень.

Документ розкриває механізм організації та здійснення спільних заходів, основні завдання працівників органів комітету та МВС під час співпраці.

"Антимонопольний комітет очікує від двосторонньої взаємодії з Міністерством внутрішніх справ – посилення роботи щодо викриття та припинення найскладніших правопорушень у сфері захисту економічної конкуренції. Ми залучатимемо працівників органів внутрішніх справ України до перевірок для забезпечення належного доступу до приміщень суб’єктів господарювання та установ, в діях яких вбачаються ознаки порушень конкуренційного законодавства, зокрема, змов. Впевнений, що результати нашої співпраці матимуть позитивний вплив на стан конкуренції в Україні", – зазначив в.о. голови Комітету Рафаель Кузьмін.

Як повідомляв УНН, нещодавно члени штабу із спільних розслідувань порушень антимонопольного законодавства в державах-учасницях СНД визначили перспективними напрямки подальших спільних дій – ринки роздрібної торгівлі, фармацевтики, сферу державних закупівель. Таке рішення прийняте членами штабу у рамках 34-го засідання Міждержавної ради з антимонопольної політики держав-учасниць СНД, що відбулося в Душанбе (Республіка Таджикистан).  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...