Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 05:35
12345

Києво-Могилянська академія готувала журналістів-магістрів поза законодавством

КИЇВ. 20 липня. УНН. Національний університет "Києво-Могилянська академія" проводив підготовку журналістів-магістрів на основі різних бакалавратів, що суперечить чингному законодавству. Про це в ефірі «5 каналу» сказав директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Ярослав Болюбаш.

«Києво-Могилянська академія упродовж кількох років здійснює підготовку журналістів-магістрів на основі різних бакалавратів. Але в системі вищої освіти існує певне законодавство: підготовка здійснюється наскрізно бакалавр, спеціаліст або магістр. Є лише винятки в окремих спеціальностях, вони віднесені до так званих специфічних категорій, де готують на основі певних бакалаврів, що обмежується певним стандартом… На сьогодні не існує законних підстав для підготовки магістрів-журналістів на основі різних бакалавратів», – зазначив Я.Болюбаш.

Він зауважив, що Києво-Могилянська академія єдиною проводила таку підготовку. «Якщо це був експеримент, то він повинен мати програму, проміжні звіти та рекомендації. Чому ж Києво-Могилянська академія не внесла пропозицію для того, щоб з’явилась така спеціальність у специфічних категоріях?» - Додав Я.Болюбаш.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...