Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 20 червня 2019 22:10
12150

Кожен шостий український селянин не вважає себе віруючими - опитування

КИЇВ. 21 липня. УНН. Більшість сільського населення України вважає себе віруючими людьми - такий один з висновків соціологічного дослідження "Соціально-економічний стан українського села", проведеного Інститутом Горшеніна. Переважна більшість сільських жителів України (79,3%) вважає себе віруючими людьми. Не зараховує себе до віруючих кожен шостий житель села (15,3%), а 5,4% респондентам важко відповісти на це питання.

Майже половина жителів сіл (45,7%) відвідує церкву кілька разів на рік (у свята). Більше чверті сільського населення (26,0%) ходить до церкви кілька разів на місяць (по вихідних), кілька разів на тиждень - 5,3%. Не відвідує церкву взагалі кожен п'ятий респондент (20,6%). Не змогли відповісти на це питання 2,4% опитаних.

Нагадаємо також, що за результатами дослідження, майже половина сільського населення (46,6%) вважає, що рівень моралі в селі вище, ніж у місті.

Всеукраїнське дослідження "Соціально-економічне становище сучасного українського села" було проведене Інститутом Горшеніна  з 28 березня по 15 квітня 2011 року. Всього, згідно вибіркою, з урахуванням основних соціально-демографічних характеристик населення України, було опитано 2 тис. респондентів в 123 селах розташованих в 24 областях України та АР Крим, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує + / -2,2%.


Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...