Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 27 червня 2019 05:55
Новини: Політика
27525

За п'ять місяців до ВР звернулися 259 пенсіонерів та 65 безробітних

КИЇВ. 21 липня. УНН. Протягом лютого червня 2011 року до голів парламентських комітетів, голів депутатських фракцій у Верховній Раді України звернулися 259 пенсіонерів, 65 безробітних, три працівники бюджетної сфери, по два робітники, державні службовці, по одному підприємцю, селянину. Про це УНН повідомили в прес-службі ВР.

З їх числа за захистом та допомогою зверталися переважно соціально незахищені категорії громадян. Зокрема, отримано 83 звернення від інвалідів І-ІІІ груп, 36 ветеранів праці, 29 дітей війни, 13 інвалідів війни, 9 одиноких матерів, шість багатодітних сімей, по чотири учасників бойових дій, учасників війни, три - осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, два - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, одне від інваліда Великої Вітчизняної війни.

За цей період на особистих прийомах голів парламентських комітетів, голів депутатських фракцій відвідувачами порушено понад 450 питань. Зміст пропозицій, заяв і скарг значною мірою зумовлено безпідставною відмовою працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в розгляді звернень громадян по суті порушених ними питань, а також фінансовою і політичною кризою, проблемами дефіциту бюджетних коштів, зниженням життєвого рівня населення, зростанням інфляції, безробіттям.

Довідка УНН: усього на особистих прийомах побували 387 відвідувачів, від яких отримано 443 звернення, з них 371 письмове та 72 усних. Це на 110 відвідувачів та 158 звернень більше, ніж за період роботи сьомої сесії Верховної Ради України шостого скликання. Та відповідно на 169 відвідувачів та 204 звернення більше, ніж під час роботи шостої сесії Верховної Ради України шостого скликання. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...