Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 липня 2019 09:02
Новини: Політика
10875

Ю.ТИМОШЕНКО. ПЕРЕПЕТІЇ З ОБВИНУВАЛЬНИМ ВИСНОВКОМ

КИЇВ. 22 липня. УНН. Адвокати екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко знайшли багато невідповідностей в тексті обвинувального висновку і багато неточностей під час його проголошення прокурором Лілією Фроловою, передає кореспондент УНН.

У зв’язку з цим вони вважають за потрібне повернути його в Генеральну прокуратуру для уточнення слідчим. Відповідне клопотання під час судового засідання заявив один з адвокатів Ю.Тимошенко О.Плахотнюк.

Він наголосив на тому, що в такому вигляді обвинувальний висновок не може бути в матеріалах кримінальної справи, оскільки слідчий з ГПУ допустив грубе порушення вимог Кримінально-процесуального кодексу. Тому документ потрібно повернути в ГПУ.
Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко не втрималася і написала в своєму мікроблозі "Твіттер" про її невдоволення суддею Радіоном Кірєєвим

"Кірєєв щойно виніс рішення, що грубі змістовні помилки в обвинувальному висновку - хай залишаються", - написала вона.

Водночас суддя у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Родіон Кіреєв не ухвалив клопотання її захисників про відправлення обвинувального висновку у Генеральну прокуратуру. Р.Кіреєв зазначив, що висновок складений згідно вимог Кримінально-процесуального кодексу.

У зв’язку з тим, що суддя у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко порушує норми регламенту судового засідання, один з адвокатів Юлії Тимошенко Олаксандр Плахотнюк заявив йому відвід.

Зокрема, адвокат наполягає на тому, що з 13 до 14 години залишився без обіду у зв’язку з консультуванням Ю.Тимошенко з приводу відповіді по обвинувальному висновку. Він не згоден з діями головуючого у справі Р.Кіреєва щодо продовження засідання суду до 15:00. Суддя пішов до нарадчої кімнати до 16:50 з приводу клопотання адвоката.

Проте після перерви Родіон Кіреєв повідомив присутніх, що не бачить підстав для свого відводу.

Нагадаємо, сьогодні розпочалося уже одинадцяте засідання Печерського суду у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Як повідомляв УНН, на попередньому засіданні, яке відбулося 18 липня, нові захисники Ю.Тимошенко висунули клопотання про надання їм двох місяців для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, але суд ухвадив це клопотання лище частково.
Зокрема, для ознайомлення з 4000 сторінок матеріалів справи суддя Родіон Кірєєв надав строк до 22 липня 9-ї ранку.
Нагадаємо, під час 10-го засідання Р.Кірєєв двічі відмовив захисту Ю.Тимошенко про свій відвід.

Крім того, через системне порушення порядку у залі судового засідання, а також через перешкоджання встановленню істини, суддя Р.Кірєєв усунув захисника Ю.Тимошенко Сергія Власенка від участі у судових засіданнях. Пізніше суддя виніс окрему постанову, згідно із якою С.Власенко позбавлений права займатися адвокатською діяльністю.

Нові захисники екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко - Микола Сірий та Олександр Плахотнюк - і надалі планують висувати клопотання про надання їм терміну для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, який передбачений чинним законодавством України.


 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...