Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 06:27
Новини: Економіка
16200

Новозбудований аквапарк на Оболоні чекає перевірка від столичної влади

КИЇВ. 25 липня. УНН. Київська міська державна адміністрація звернулась до ДП "ПІ Укрметротунельпроект" та Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням перевірити дотримання забудовником будівельних норм при будівництві аквапарку у торговельно-розважальному комплексі "Dream Town". Про це УНН повідомили в перс-службі КМДА.

Нагадаємо, рішенням Київської міської ради від 10.07.03 р. № 638/798 Оболонській районній раді у м. Києві були надані земельні ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів соціально-культурного призначення на Оболонському проспекті, а саме Блоку "А" та блоку "Б" торговельно-розважального комплексу "Dream Town".

У КП "Київський метрополітен" зазначають, що перед замовником будівництва були поставлені технічні вимоги в питанні виключення додаткових навантажень на несучу спроможність діючих підземних споруд метрополітену. Так, проектом будівництва об'єктів передбачено конструкцію споруди, яка повністю виключає обпирання її на тунелі діючого метрополітену. Палі палевого поля фундаменту об'єкту знаходяться на відстані 2 м від зовнішньої поверхні стіни тунелів метрополітену.
Основою торгово-розважального комплексу "Dream Town" являється палеве поле, яке виконане із буронабивних паль діаметром 800, 600, 400 мм в кількості 1 тис. 82 шт. та довжиною від 19 до 22 метрів, які розташовані значно нижче від основи тунелів.

Крім того, за рахунок коштів інвесторів виконано закріплення ґрунтів затунельного масиву методом "стінка в ґрунті" довжиною 650 п. м. та реконструкцію вентиляційних шахт з повною заміною вентиляційного обладнання на сучасне.
Роботи на об'єкті виконувались згідно проектної документації, яка пройшла державну експертизу та отримала позитивний висновок і погоджена установленим порядком відповідно до вимог чинного законодавства України.
Для виконання робіт по будівництву "нульового" циклу, закріплення ґрунтів навколо тунелів та будівництва стовбурів вентиляційних шахт запрошено ПАТ "Київметробуд" – організацію, яка має великий досвід виконання робіт поруч з діючими спорудами метрополітену. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...