Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14220

МЗС планує провести 600 заходів до Дня Незалежності

КИЇВ. 26 липня. УНН. Міністерство закордонних справ планує більше ніж 600 заходів за кордоном рамках святкування 20-ї річниці Незалежності України. Про це сьогодні на прес-конференції сказав речник Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров, передає кореспондент УНН.

"Всього МЗС планує проведення більше ніж 600 заходів різного спрямування. Це і культурно-мистецькі заходи, церемонія підняття державного прапору, проведення прийомів посольствами, інформаційно-медійні заходи, які будуть спрямовані на відображення здобутків України за 20 років незалежності", - сказав О.Дикусаров.

Він повідомив, що церемонія підняття державного прапору буде проводить у 24 українських установах за кордоном, відбудеться більше 83 урочистих прийомів та у 36 країнах відбуватимуться покладання квітів пам’ятників видатним українським діячам. Закорема, за словами дипломата, відбудуться урочиста церемонія відкриття бюсту Т.Г.Шевченка у місті Беріссо і Аргентині, покладання квітів до пам’ятника Володимира Великого у Лондоні, покладання квітів до пам’ятної дошки Миколи Драгоманова у Женеві.

Окрім того О.Дикусаров повідомив, що пройдуть культурно-мистецькі заходи у 79 країнах і відбудуться політичні заходи у 49 країнах.

 

довідка УНН: День Незалежності Украї́ни — головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Вперше День Незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року — в пам'ять про те, що рік тому — 16 липня 1990 року — Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Одночасно того ж 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила постанову "Про День проголошення незалежності України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram