Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
15480

У столичних лікарнях скоротять ліжка

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Міська влада планує наступного року скоротити кількість зайвих ліжко-місць у столичних лікарнях. Про це поінформував головний лікар Олександрівської лікарні Роман Василишин, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

"У Києві є стаціонари, у яких цілий рік простоює 30% ліжок, а на утримання одного такого порожнього ліжка витрачається з міського бюджету до 75% його повноцінного утримання. Вихід з цієї ситуації дуже простий – піти на такий непопулярний крок як скорочення ліжкового фонду, що призведе до значної економії бюджетних коштів, які можна було б спрямувати на інші лікарні. В Олександрівській лікарні на сьогоднішній день 1100 ліжок, і я пропонуватиму Головному управлінню охорони здоров'я КМДА скоротити до 1 січня 2012 року 200 ліжок. Ми не лише заощадимо трохи грошей, а й покращимо умови перебування хворих – в палатах лежатимуть по двоє пацієнтів", – розповів головлікар Олександрівської лікарні.

Крім того, на думку Романа Василишина, перерозподіл ліжкового фонду лікарень призведе до перерозподілу лікарів та медперсоналу, що дозволить вирішити проблему гострого дефіциту кадрів. 

В той же час, як повідомляв УНН, столична влада прийняла постанову про залучення до надання первинних медичних послуг населенню приватних лікарів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram