Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 01:45
39735

Помер український Марсель Марсо

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Сьогодні в Одесі внаслідок тяжкої хвороби помер всесвітньо відомий мім Олег Ємцев, якого називали українським Марселем Марсо. Про це УНН повідомив член Всесвітньої конвенції клоунів Англії, режисер Володимир Крюков.

Олег Ємцев був єдиним в Україні мімом, який виконував сольні пантонімічні спектаклі і його роботи в жанрі класичної пантоміми по праву можна назвати найкращими серед співвітчизників. Останні роки Ємцев працював в рамках проекту всесвітньо відомого режисера Володимира Крюкова "Послідовники Марселя Марсо".

"Сольна програма Олега Ємцева "Люблю пантоміму" в рамках проекту "Послідовники Марселя Марсо" була результатом багаторічних пошуків артиста, демонстрація надзвичайних можливостей пластичної підготовки. Олег як ніхто, вмів по-своєму осмислити традиційні пантонімічні сюжети та надати їм новизну і актуальність звучання. За це Ємцева так сильно любили глядачі і сміх ніколи не змовкав під час його виступів", - сказав В.Крюков.

Колеги та друзі Олега Ємцева глибоко сумують з приводу передчасної втрати великого артиста, чудової людини та щирого друга.

Довідка УНН: Олег Ємцев став відомим за часів Радянського Союзу. В 90-х рр. О.Ємцев знімався в серіалах "Маскі-шоу", художніх фільмах "Тимур і його команда", "Довгі проводи", "Ліквідація".

Працюючи в Парижі, Ємцев познайомився з великим мімом Марселем Марсо, новели якого в інтерпретації Олега Ємцева отримали високу оцінку метра. Їх знайомство переросло в дружбу і Марсо охоче давав поради Ємцеву від час його виступів.

В Парижі О.Ємцев навчався в Міжнародній школі пантоміми, потім працював рік у Нью-Йорку та у Кракові, де створив свій театр "На валізах", з яким працював 7 років.

 

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram