Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
27150

Для підвищення ціни на горілчані вироби є абсолютно об'єктивні причини - експерти

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Експерти переконані, що для підвищення ціни на горілчані вироби є абсолютно об’єктивні причини. Про це сказав Директор науково-дослідного економічного інституту Ігор Манцуров, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

"Для підвищення ціни є абсолютно об’єктивні причини: в структурі собівартості горілчаних виробів є дуже висока складова енергоносіїв, які зростають. 15-20% у структурі собівартості – це заробітна плата працівників, яка також, у повній відповідності до рішень уряду, збільшується. Таким чином абсолютно об’єктивно ми можемо говорити про те, що підвищення цін на горілчані напої відповідає реаліям часу і необхідності приведення соціальних стандартів до того рівня, який запропонований урядом", - підкреслив Ігор Манцуров.

За його словами, постанова щодо підвищення цін на горілчані вироби була оприлюднена завчасно, тому виробники встигли підготуватися до такого рішення, а зараз намагаються це рішення дискредитувати.

Як повідомляв УНН, приведення рівня мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін на вітчизняні алкогольні напої у відповідність до реальних витрат на їх виготовлення та реалізацію слугуватиме запобіганню виробництва та обігу фальсифікату

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram