Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
15615

У Голосіївському районі столиці відкриють ще 2 амбулаторії сімейної медицини

КИЇВ. 5 серпня. УНН. До Дня Незалежності України у Голосіївському районі запрацюють 2 нові амбулаторії сімейної медицини: за адресами вул. Новопирогівська, 25 та Столичне Шосе, 35. Загалом протягом 2011 року у районі заплановано ввести в дію 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

На сьогодні вже відкрито 2 такі амбулаторії за адресами:

- проспект Науки, 62-А;

- вул. Ломоносова, 52-А.

У районі зазначають, що сьогодні вже є певні здобутки діяльності амбулаторій загальної практики. Зокрема, в амбулаторії на просп. Науки, 62-А, яку було відкрито 24 травня 2011 року, кількість відвідувань сімейних лікарів збільшилась з 1 тис. 241 особи до 1 тис. 507 осіб.
Відповідно, кількість викликів додому на дільницях, які закріплені за амбулаторією, зменшилась з 10 до 6 на 1 лікаря.

Крім того, зросла кількість оглянутих жінок в оглядовому кабінеті, у результаті чого у 30 жінок виявлено передракові захворювання та в 1 пацієнтки – підозра на онкологічне захворювання.

Усі виявлені випадки передано для подальшого спостереження дільничному акушеру-гінекологу центральної районної поліклініки Голосіївського району.

Завдяки функціонуванню Школи здорового способу життя при амбулаторії, виявлено 28 осіб, які відносяться до групи ризику захворювання на цукровий діабет, та 40 осіб – до групи ризику захворювання на гіпертонічну хворобу.

Нагадаємо, головний акцент роботи медичної галузі столиці у поточному році зроблено на реформуванні структури закладів первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини.

Уже в найближчому майбутньому київська влада планує поступове введення в дію амбулаторій лікаря загальної практики – сімейного лікаря в усьому місті, а також реорганізацію діючих поліклінік в центри первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичні центри. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram