Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
17205

Фотохудожники шукатимуть у столиці молоде обличчя країни

КИЇВ. 5 липня. УНН. Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту оголосило Всеукраїнський фотоконкурс "Молоде обличчя України". Триватиме він з метою підтримки й розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та виявлення можливостей сучасного молодого покоління. Про це УНН повідомили в прес-службі КМДА.

Розраховано це творче змагання на учасників віком від 14 до 28 років. Кожен з них може подати необмежену кількість робіт будь-яких фотографічних жанрів зроблених за останні три роки. Але фотографії мають бути зроблені в Україні та відображати реальні життєві ситуації за такими тематиками: "Молодь і держава", "Професії молодих", "Талановита молодь України", "Українське студентство", "Дозвілля молоді", "Вибір молоді – здоров’я", "Всі різні – всі рівні", "Нас єднає Україна".
Роботи приймаються до 19 вересня 2011 року. Конкурсант має подати: фотороботи, заявку про участь, довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях).

Нагадаємо, 14 серпня у Києві відбудуться фотозйомки, заплановані промо-компанією футбольного турніру УЄФА ЄВРО 2012. Ці зйомки стануть частиною створення 30-секундного промоційного ролика про Приймаюче місто Київ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram