Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
40035

Більше 50-ти нардепів підписали клопотання про звільнення Ю.Тимошенко - Н.Королевська

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Голова Комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, народний депутат від партії "Батьківщина" Наталія Королевська повідомила, що вже більше 50-ти народних депутатів відкликнулися на заклик і поставили свій підпис під клопотанням щодо зміни запобіжного заходу для екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і взяття її на поруки.Про це УНН повідомили у прес-службі політика.

Вона розповіла, що збір підписів триває, клопотання буде передано завтра.

Н.Королевська також подякувала всім, хто відкликнувся на заклик захистити Ю.Тимошенко, зокрема, людей, що мають моральний авторитет в українському суспільстві – героїв України, почесних діячів культури та науки, які виступали за визволення лідера екс-прем'єра.

Як повідомила народний депутат, вже більше 200 представників науки, культури, відомі громадські діячі поставили свій підпис під клопотанням щодо зміни запобіжного заходу для Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, суддя Родіон Кірєєв у п`ятницю, 5 серпня, оголосив рішення про зміну запобіжного заходу для Ю.Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту. "Через системні порушення, перешкоди у встановленні істини, порушення порядку у розгляду справи суд постановив змінити міру запобіжного заходу на взяття під варту", - заявив Р.Кірєєв. Того ж дня Н.Королевська ініціювала підготовку клопотання щодо зміни запобіжного заходу для Ю.Тимошенко.

Як повідомляв УНН, судові слухання у справі проти колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко продовжаться завтра, 8 серпня.

 
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram