Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 13:55
12675

У Львівському ЦПТО навчають актуальних на ринку праці професій

ЛЬВІВ-КИЇВ. 8 серпня. УНН. Від початку року соціальними послугами служби зайнятості Львівщини користувалися 65,8 тис. пошуковців роботи, що на 6 тис. більше ніж в аналогічному періоді торік, повідомили УНН у відділі інформації та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю Львівського обласного центру зайнятості.

Заходами активної політики зайнятості у січні-липні ц. р. охоплено 37,2 тис. жителів області, у тому числі 21,3 тис. краян забезпечено роботою, 8,6 тис. залучено до оплачуваних тимчасових робіт, 7,3 тис. скеровано на професійне навчання.

Здебільшого нову професію освоювали безробітні на замовлення працедавців під конкретне робоче місце. Лише на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходили підготовку, перепідготовку або підвищували кваліфікацію понад 2,2 тис. осіб. Віднедавна у Львівському ЦПТО навчаються бруківники та електрогазозварники. Саме такі фахівці сьогодні затребувані на місцевому ринку праці.

Загалом упродовж липня за посередництвом у працевлаштуванні до центрів зайнятості області звернулося 5,3 тис. незайнятих громадян (у липні торік – 5,4 тис.). У середньому щодня реєструвалося 253 особи проти 217 у червні. Збільшення звернень спричинене приходом на ринок праці випускників навчальних закладів: середньоденно у липні реєструвалося 48 молодих спеціалістів (30 випускників вищих і 18 – професійно-технічних навчальних закладів).

У січні-липні обласна служба зайнятості оперувала інформацією про наявність 36,0 тис. вільних місць праці, а це на 45,6 відсотка більше ніж було упродовж семи місяців торік. На початку серпня неукомплектованими залишилися 3684 вакансії, тоді як минулоріч вільних місць праці було вдвічі менше. Найбільше – 2012 – пропозицій роботи налічувалося для робітників, 1296 – для службовців, 376 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

 

Станом на 01.08.2011 року за сприяння служби зайнятості шукали роботу 28,1 тис. жителів Львівщини, з них 14,9 тис. – жінки, 12,6 тис. – молодь віком до 35 років. На одну вакансію в середньому претендували 8 осіб. Значно більше конкурентів у Турківському (56 осіб), Сколівському (52), Золочівському (41) районах та місті Новий Розділ (53 особи). 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...