Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 18 червня 2019 22:46
Новини: Політика
13995

Німцям хочуть заборонити цілуватися на роботі

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Німецьке товариство, яке проводить консультації щодо етикету і соціальної поведінки, закликало до заборони поцілунків на робочому місці. Товариство Knigge заявляє, що практика вітати колег і бізнес-партнерів поцілунками у щоку незручна для багатьох німців. Голова товариства Ганс-Майкл Кляйн каже, що отримує з цього приводу від працівників електронні листи, в яких висловлюється невдоволення, повідомляє ВВС.

Він радить працівникам вдаватися до традиційного рукостискання на роботі.

"Ми не можемо заборонити (цілуватися у робочій атмосфері), - сказав він Бі-Бі-Сі. - Але ми маємо захистити людей, які не хочуть, аби їх цілували. Тому ми радимо, аби люди сповіщали про це у невеликому паперовому повідомленні, розміщеному на їхньому столі".

Кляйн каже, що отримав близько 50-ти електронних листів лише цього року про почастішання поцілунків у щоку чи у дві щоки під час вітання на роботі.

"Люди кажуть, що це нетипова німецька поведінка, - зазначає він. - Вона прийшла з таких країн, як Італія, Франція і Південна Америка і належить до специфічного культурного контексту. Нам вона не подобається, кажуть люди".

Товариство провело нараду з цього приводу і зробило опитування людей на вулицях, а також на своїх семінарах, каже Кляйн: "Більшість людей сказали, що їм це не подобається. Їм здається, що там є якийсь еротичний аспект - форма тілесного контакту, яку можуть використати чоловіки, аби наблизитися до жінки".

Він також додав, що у Європі "соціальна дистанція" складає 60 сантиметрів, і її слід дотримуватися.

Назва товариства Knigge перекладається як "правильна поведінка". Раніше товариство видало поради щодо того, як правильно покласти край стосункам через текстові повідомлення і як дати собі раду із нежиттю у громадських місцях.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram