Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
26415

О.Аніщенко: педіатрична служба має бути збережена та імплементована в первинну ланку

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Ми маємо зберегти те позитивне, що маємо, і зокрема - педіатричну службу. Про це сказав міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко під час відвідання Центру первинної медико-санітарної допомоги №11 м. Дніпропетровська в рамках робочої поїздки з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою до Дніпропетровської області, повідомили УНН в прес-службі МОЗ.

"Російська Федерація мала досвід, коли в одній із областей, у зв'язку з усуненням педіатрів, показники дитячої смертності зросли у два рази. Тому, я вважаю, педіатрична служба має бути збережена та імплементована в первинну ланку. - зазначив О.Аніщенко, - На сьогодні населення потребує педіатричної допомоги і педіатри мають працювати поряд з лікарями загальної практики - сімейної медицини в медичних закладах первинної ланки".

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №11 м. Дніпропетровська окрім сімейних лікарів працює 14 педіатрів та 5 акушер-гінекологів, що, на думку медиків, дозволить більш ефективно надавати медичну допомогу населенню. 

Нагадаємо,  міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою перебувають в Дніпропетровській області, де відвідали Центр первинної медико-санітарної допомоги №11 м. Дніпропетровська.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram