Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
18060

На Буковині відкрили дитсадок та ФАП

ЧЕРНІВЦІ – КИЇВ. 15 серпня. УНН. Сьогодні в Глибоцькому районі Чернівецької області урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад та фельдшерсько-акушерський пункт. Про це УНН повідомили в прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Відкриття довгоочікуваних об’єктів пройшло під головуванням першого заступника голови ЧОДА Георгія Галиця.

Полянський дитсадок утворений вперше шляхом реорганізації школи, де навчалися чотири учні, які перейшли у 5-й клас. Відтепер навчально-виховним процесом буде охоплено 25 дітей віком від 3 до 6 років, яким до того доводилось відвідувати дитсадок у сусідньому селі.

Для учнів, які навчалися у школі, забезпечено підвезення шкільним автобусом до Турятської школи. Крім того, збільшено штат працівників дитсадка на дві одиниці - до 9 осіб.

Загальна кошторисна вартість робіт склала понад 400 тис. гривень.

Також після капітального ремонту було відкрито фельдшерсько-акушерський пункт, що знаходиться на відстані 4 км від Турятської дільничної лікарні, відстань до Глибоцької районної лікарні складає 25 км.. Вартість ремонтних робіт склала близько 42 тис. гривень. Відтепер в новому оснащеному ФАПі зможуть обслуговуватись 470 чоловік.

Як раніше повідомляв УНН, найкращий за рівнем оснащення в Західній Україні Центр дитячої хірургії, що будується на Буковині, планують завершити до кінця року

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram