Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14430

Україна зацікавлена у розвитку співпраці з Туркменістаном - Президент

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Україна високо цінує дружні відносини з Туркменістаном і зацікавлена у розвитку взаємовигідної співпраці. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі у Криму із заступником Голови Кабінету Міністрів, міністром закордонних справ Туркменістану Рашидом Мередовим, повідомили УНН у прес-службі глави держави.

"Я впевнений, що наше бажання розвивати взаємовигідне співробітництво базується на добрих традиціях дружби між нашими народами", – сказав Президент.

Він висловив переконання у необхідності підтримки активного політичного діалогу на високому рівні з Туркменістаном.
"Нам з нашими партнерами дуже важливо проводити регулярні зустрічі на високому рівні", – наголосив Віктор Янукович.

За його словами, йдеться не лише про підбиття підсумків, а й про оцінку перспектив подальшого розвитку двосторонніх взаємин України і Туркменістану.

Глава Української держави також висловив упевненість, що увага, яку обидві сторони приділяють розбудові партнерських відносин, також завжди знаходитиме підтримку народів двох країн.

У свою чергу заступник Голови Кабінету Міністрів, міністр закордонних справ Туркменістану Рашид Мередов подякував Президентові України за його високу оцінку традиційно дружніх взаємин двох держав. Рашид Мередов передав Вікторові Януковичу слова вітання та глибокої поваги від Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова.

"Направляючи мене до України, президент нашої держави дав чіткі та ясні орієнтири, доручення в контексті підготовки офіційного візиту Президента України до Туркменістану", – сказав міністр закордонних справ.

Він висловив переконання, що відвертий та дружній діалог між лідерами України і Туркменістану є важливим фактором у справі подальшого зміцнення та розвитку українсько-туркменських відносин з найширшого спектру питань двосторонньої співпраці.

"Президент просив передати, що Туркменістан був, є і залишиться другом України, державою, яка завжди відкрита до співпраці з Україною і бачить у ній свого надійного та довгострокового партнера», – зазначив заступник Голови Кабінету Міністрів, міністр закордонних справ Туркменістану Рашид Мередов.

Як повідомляв УНН, 16-17 серпня в Україні з офіційним візитом перебуває заступник голови Кабінету міністрів, міністр закордонних справ Туркменістану Рашид Мередов

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram