Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
15030

ЗАСІДАННЯ КМДА. РЕКОНСТРУКЦІЯ ФОНТАНІВ ТА СКВЕРІВ. ПІДГОТОВКА ДО ЄВРО-2012

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Сьогодні відбулось засідання Київської міської держадміністрації. Після засідання голова КМДА Олександр Попов повідомив, що наступного року в Києві з’являться декілька світломузичних фонтанів та пообіцяв, що наступного тижня буде зданий в експлуатацію ще один в’їзд із Залізничного мосту в напрямку Обухівської траси, передає кореспондент УНН.

"Я ставив завдання, і райони його виконають, щодо реконструкції двадцяти скверів та парків і відновлення тих фонтанів, які в Києві в більшості не працюють", - сказав О.Попов.

За його словами, наразі, планується реконструкція фонтанів у парку Партизанської слави в Дарницькому районі. Вони будуть з музичними та світловими ефектами.

"Крім того, на Лівому березі буде збудований невеличкий місток для того, щоб розширити заїзд на сам Залізничний міст", - зазначив голова КМДА.

Він також повідомив, що наступного тижня будуть здані у експлуатацію розв’язки біля станцій метро "Дніпро" та на проспекті Правди. "Безумовно, ці об’єкти мають велике значення для того, щоб ми прибрали так звані пробки в основних наших автошляхових мережах", - додав О.Попов.

Очільник КМДА наголосив, що влада завершує перший етап реконструкції проспекту Бажана. "Ми плануємо повністю реконстроювати до ЄВРО-2012, але 2,5 км ми вводимо в експлуатацію вже в понеділок-вівторок", - сказав він.

О.Попов також повідомив, що планує поїхати завтра у Макіївку на похорон голови Ради міністрів Автономної республіки Крим Василя Джарти. "Я дуже співчуваю рідним і близьким і, до речі, сам собі, тому що це була дуже енергійна людина і дуже патріотична. Ми всі його колеги губернатори багато в чому брали з нього приклад. Мені дуже сумно, що таке трапилось", - висловив співчуття голова КМДА.

Нагадаємо, наразі у повному обсязі виконано та профінансовано проектно-кошторисну документацію стадії "Проект". За допомогою комп’ютерного забезпечення передбачається встановлення заглиблених насосів для створення світло-динамічного музичного ефекту.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram