Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 00:21
16635

У МОНмолодьспорт обговорили стан психологічної роботи з дошкільнятами

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Сьогодні за участю заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського відбулося засідання круглого столу з питань психологічних аспектів роботи з дітьми дошкільного віку. Про це УНН повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

В обговоренні взяли участь науковці, практичні психологи дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності, а також представники фахових видань.

Під час круглого столу психологи обговорили аспекти роботи з дітьми дошкільного віку та нагальні питання в цій сфері. Також учасники засідання зазначили, що належної уваги потребує робота з батьками та працівниками дошкільних закладів. Психологи підкреслили, що, з урахуванням особливостей розвитку сучасних дітей, потребують внесення змін програми підготовки та підвищення кваліфікації психологів. Зокрема, щодо поширення знань в галузі дефектології та медичної психології.

Наприкінці зустрічі Борис Жебровський зазначив: "Найголовніше в освіті – це здоров’я дитини, а все починається з раннього дитинства. Саме тому дошкільна освіта залишається в центрі уваги уряду та суспільства".

Як повідомляв УНН, у Києві протягом цього року всі діти матимуть змогу відвідувати дитячі садочки

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram