Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
21870

У Києві побудують сміттєпереробні комплекси

КИЇВ. 18 серпня. УНН. У Києві побудують п’ять сміттєсортувальних станцій або сміттєпереробних комплексів. Така перспектива передбачена програмою поводження з побутовими відходами у місті до 2015 року. Про це сказав перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

Наразі сортування побутових відходів у столиці здійснюють на єдиному сміттєсортувальному комплексі ТОВ "Грінко-Центр", який сортує сухі відходи за фракціями і отриману вторинну сировину направляє на переробку. Потужність даного комплексу 200 тисяч тонн на рік.

Слід зазначити, що за останній період контейнерний парк для роздільного збору відходів збільшився на 38,5%.

"Ми збільшимо кількість контейнерів для роздільного збору сміття до 7 тисяч одиниць і таким чином закладемо основу для широкомасштабної роботи всіх зацікавлених організацій та підприємств у цьому напрямку", – зауважив Олександр Мазурчак.
За його словами, для збереження статусу відносно чистого міста необхідно зменшити обсяги викидів забруднюючих речовин промисловими підприємствами та транспортними засобами. У перспективі і перехід від палива нафтового походження на екологічне чистий вид палива, зокрема, природний газ, етанол тощо.

"Наразі ми розглядаємо варіанти щодо виносу найбільш забруднюючих підприємств за межі міста та плануємо модернізувати виробництво з урахуванням найбільш сучасних технологій. Крім того, необхідно будувати "перехоплюючі паркінги", які розміщатимуться на кінцевих станціях метро, що дозволить водію залишити свій автомобіль і далі рухатися громадським транспортом. Це сприятиме зменшенню кількості автотранспорту у центральній частині міста. Також ми будемо активно розвивати зелене господарство столиці та збільшувати кількість рекреаційних зон Києва", – наголосив О.Мазурчак.

Як повідомляв УНН, у Київській області планується збудувати 2-4 сміттєпереробні комплекси вартістю кожний по 200 млн євро. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram