Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
13230

На 60% збільшилася динаміка завантаження підприємств Держрезерву

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Динаміка завантаження підприємств системи резерву збільшилася на 60% - в порівнянні з попереднім роком. Про це сказав голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк, повідомили УНН у прес-службі відомства.

За його словами, після проведеної перевірки готовності основних фондів, всі підприємства Держрезерву повністю готові до приймання та зберігання зерна.

"З 24 підприємств системи держрезерву 22 ДП приступили до приймання зерна нового врожаю. Всього на зберігання прийнято 538 000 тонн зерна. Це у півтора рази більше, ніж у минулому році", - зазначив Лелюк.

"Тільки за останній тиждень підприємства резерву заклали 48 тисяч тонн зерна, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Щотижня завантаження держпідприємств системи резерву, в середньому, збільшується на 3%", - додав він.

Голова Держрезерву повідомив, що відомство, та підприємства, що входять до сфери його управління, планують закласти на зберігання 1 мільйон тонн зернових. Є всі підстави робити такі прогнози, враховуючи динаміку завантаження наших ДП зернової групи. Сьогодні у нас вже зберігається понад півмільйона тонн зерна, це без урахування соняшнику і кукурудзи, урожай яких збирається пізніше", - підкреслив О.Лелюк.

На думку О. Лелюка, одним з першочергових завдань Агентства резерву є системна робота з сільгоспвиробниками - з метою переконати аграріїв більш ефективно співпрацювати з нашими державними підприємствами.

"Ми поставили перед усіма керівниками ДП системи резерву відповідальне завдання - активізувати роботу з сільгоспвиробниками, переконавши їх у можливостях наших держпідприємств, у високій якості зберігання продукції на наших елеваторах і складах. А також вийти на новий рівень взаємовідносин з місцевими властями, шукати сучасні механізми співпраці для підвищення ефективності роботи підприємств системи резерву", - наголосив О.Лелюк.

Як повідомляв УНН, Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку та торгівлі Андрій Клюєв доручив Міністреству агрополітики уточнити обсяги очікуваного врожаю і вжиття заходів щодо створення необхідних запасів продовольчого зерна в Аграрному фонді та регіональних фондах

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram