Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 26 січня 2021 05:39
Новини: Політика
36870

Ю.Тимошенко дозволить обстежувати себе тільки своєму лікарю

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко наполягає, що її медичне обстеження та аналіз крові має зробити саме її лікар. Про це сказала прес-секретар Юлії Тимошенко Марина Сорока, повідомили УНН у прес-службі "Батьківщини".

 

"Це лікар, який давно стежить за здоров’ям Юлії Володимирівни і якому вона довіряє. Зрозуміло, що він більш точно визначить діагноз, оскільки він в курсі історії її хвороб", - зазначила М.Сорока.

Вона підкреслила, що лікарів має обирати хвора людина, а не суддя Кірєєв та комісія Міністерства охорони здоров’я.

"Ми вже бачили, як влада безсоромно фальсифікувала кримінальну справу. Чи можемо ми бути впевненими, що тепер вони не фальсифікують результати аналізів та реальний стан здоров’я Юлії Тимошенко?", - запитала Марина Сорока.

"Ще раз підкреслюю позицію Юлії Тимошенко: провести обстеження та зробити необхідні аналізи має той лікар, який її лікував упродовж останніх років. Чому влада боїться цього, пояснити важко", - зазначила прес-секретар лідера партії "Батьківщина".

Нагадаємо, суддя Кірєєв 18 серпня під час судового засідання не дозволив лікарю оглянути Ю.Тимошенко, якій стало зле під час вчорашнього засідання, хоча ця процедура могла зайняти лише кілька хвилин.

У прес-службі Державної пенітенціарної служби України повідомили, що Юлія Тимошенко відмовилася від проведення медичного обстеження спеціалістами МОЗ України.

"У зв‘язку із заявами підсудної Ю.Тимошенко про погіршення стану її здоров‘я Печерським районним судом міста Києва задоволено клопотання державного обвинувачення щодо проведення медичного огляду спеціалістами МОЗ України. Незважаючи на це, Ю.Тимошенко від проведення медичного обстеження відмовилася, про що був складений відповідний акт", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram