Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 липня 2019 03:26
13695

Повідомлення ЗМІ щодо вартості комп’ютерів не відповідають дійсності - МОНмолодьспорт

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Нещодавно в засобах масової інформації під назвою "Азаров думає, що школярам потрібні комп’ютери по 10 тис." з’явилася інформація, яка не відповідає дійсності. Зокрема, у статті йдеться, що вартість одного комп’ютера для школярів складатиме 9 тис. грн, а ноутбука – понад 7 тис. грн, повідомили УНН у прес-службі МОНмолодьспорту.

Міністерство звернулося до представників ЗМІ з проханням відповідальніше підходити до опрацювання інформації, на підставі якої готуються матеріали, та ретельніше проводити обрахунки, або ж звертатися до спеціалістів міністерства.

Нагадаємо, що з метою забезпечення рівного доступу учнів (в тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з особливими потребами) до освітніх інформаційних ресурсів та підвищення якості освіти шляхом впровадження у навчально-виховний процес сучасних інформаційно-комунікаційних технологій Кабінетом Міністрів України погоджено зміни до Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів (постанова КМУ від 10.08.2011 N 873).

Згідно з опублікованим на офіційному сайті МОНмолодьспорту (рубрика "Законодавство") наказом від 29.07.2011 N 907, до складу навчальних комп’ютерних комплексів мають входити повністю обладнані, встановлені й готові до експлуатації у школі комп’ютеризовані робочі місця учнів та вчителя, включно з ліцензійним програмним забезпеченням загального і спеціального навчального призначення, периферійним і мережевим обладнанням, витратними матеріалами тощо.

Додатково, навчальний комп’ютерний комплекс забезпечується гарантійним обслуговуванням терміном до трьох років, яке надається безкоштовно за місцем його встановлення.

Розрахункова вартість персонального комп’ютера у складі навчальних комп’ютерних комплексів не перевищує відповідної граничної суми (7200,00 грн), встановленої для цієї категорії товарів постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 N 332 (зі змінами).

У складі навчального комп’ютерного комплексу (мобільного) передбачені робочі місця на основі портативних комп’ютерів з діагоналлю екрану не меншою ніж 15 дюймів та приводом для оптичних дисків. Додатково, до цієї модифікації навчального комп’ютерного комплексу входять інтерактивна дошка та короткофокусний мультимедійний проектор. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram