Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
15330

МОЗ розпочало поставки препаратів планової вакцинації в регіони України

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Міністерством охорони здоров’я України завершено всі процедури щодо централізованої закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік. Про це УНН повідомили у прес-службі МОЗ. 

Станом на 19.08.11 ДУО "Укрвакцина" було здійснено постачання до регіонів України вакцини для профілактики поліомієліту (оральної) згідно договору в повному обсязі, на суму 2600 000, 00 грн ("ІмБіоІмпекс"). Це складає 45% від запланованої обсягу постачання даної вакцини у регіони. Решта, в обсязі 3 120 000 грн буде поставлена у регіони у вересні цього року.

Як повідомлялось раніше, в результаті закупівель загалом вдалося зекономити близько 25 млн грн. Окрім того, після звернення Міністерства охорони здоров’я до Кабінету Міністрів України з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів, Урядом було прийняте рішення щодо виділення додаткових коштів у розмірі 35 млн 200 тис. грн по бюджетній програмі «Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики». Це дасть можливість майже у повному обсязі забезпечити населення України імунобіологічними препаратами.

Також до ДУО "Укрвакцина" поставлено вакцину для профілактики кору, паротиту та краснухи мультидозна (Пріорікс) згідно договору на суму 7676997,6 грн (ТОВ "Фарма Лайф"). Наразі формується Наказ про розподіл. За попередніми даними, наступного тижня розпочнуться поставки вакцини у регіони України.

"Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко провів нараду з представниками компаній, які стали переможцями тендерів та обговорив можливість прискорення поставок імунобіологічних препаратів в Україну. Але, те, що стосується процедури перевірки якості, то вона буде проведена в повному обсязі. Ми маємо бути впевнені у якості вакцин, які будуть використовуватися для імунопрофілактики населення", – зазначила Перший заступник міністра охорони здоров’я України Раїса Моісеєнко.

Як повідомляв УНН, Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв сказав, що уже з вересня Україна повинна нормально забезпечуватися медичними препаратами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram