Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
24000

За "Кубок Бони" водинадцяте змагалися санкарі у Кременці

КИЇВ. 20 серпня. УНН. У Кременці Тернопільської області відбулися одинадцяті літні змагання із санного спорту, присвячені 20-ій річниці Незалежності України. Про це УНН повідомили у Національному олімпійському комітеті.

За "Кубок Бони" змагалися спортсмени із 7 країн світу: Словаччини, Чехії, Словенії, Польщі, Угорщини, Молдови та України.

Спортивні підсумки — на користь українських саночників із Львівщини і Тернопільщини. Львів’яни традиційно вибороли більшу кількість призових місць. Реноме першого номера чоловічої збірної України підтвердив Андрій Мандзій. У перегонах юніорів друге місце виборов Олександр Оболончик, третє - Світлана Кравчук. Аналогічна картина і в змаганнях юнаків. "Срібло"в середній віковій групі дісталося Михайлові Савицькому, "бронза" в наймолодшій — Вікторії Тимчишин.
 
У 2001 році було започатковано проведення міжнародних літніх змагань на санкороликах "Кубок Бони", а вже у 2003 році вони були включені в Єдиний календар Міжнародної Федерації санного спорту. 

Нагадаємо, що Кременецька штучна траса в дерев’яному варіанті подібного рівня єдина в Україні. Споруджена вона  ще у 70-их роках минулого століття.

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram