Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
18510

Кіровоградські підприємства отримали майданчик для демонстрації своєї продукції

КИЇВ. 21 серпня. УНН. Учора за участі голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна у Кіровограді відкрили сучасний виставковий центр. Про це УНН повідомили в прес-службі КОДА.

Символічну червону стрічку перед експоцентром разом із С.Ларіним перерізали голова обласної ради Микола Ковальчук та Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

Під час відкриття голова ОДА відзначив, що масштабна програма "Купуй кіровоградське" довела, що область має потужних виробників, яким потрібен окремий майданчик для представлення свого потенціалу.

"Відтепер усі знані і молоді підприємства – від найбільшого до найменшого – матимуть змогу демонструвати свою продукцію, пропонувати нову продукцію і продавати свою продукцію. Експоцентр стане епіцентром презентацій нових ідей, технологій, проектів, майданчиком для ділових зустрічей, переговорів бізнесових кіл", - зазначив губернатор.

Цього дня у кіровоградському експоцентрі на більш ніж 500 кв. м свої провідні підприємства представили усі райони області, Кіровоград та міста обласного підпорядкування. Усього 143 підприємства.

Виставка-презентація "Купуй кіровоградське", з якої і розпочав свою роботу експоцентр, задумувалась на зразок загальнодержавної виставковій акції "Барвиста Україна", що цього тижня відбулась у Києві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram