Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 16 січня 2021 18:01
Новини: Політика
23565

Ю.Тимошенко не сподобався консиліум, "який зібрав їй Янукович"

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить Печерський районний суд розглянути клопотання про невідкладне запрошення особистого лікаря для її медичного обстеження, повідомляє прес-служба "БЮТ-"Батьківщина".

Крім того Юлія Тимошенко сказала, що не довіряє медичним працівникам від влади, тому просить допустити до неї лікаря для термінового обстеження.

"З консиліумом, який зібрав мені Янукович і відправив до мене в СІЗО, я не хочу мати справу. Я наполягаю, щоб ви допустили мого лікаря", - звернулася вона до судді Родіона Кірєєва.

Суддя при цьому вчергове наголосив, що клопотання будуть розглянуті судом, якщо Юлія Тимошенко заявлятиме їх стоячи. Він також повідомив екс-прем'єру, що за даними суду, її стан дозволяє брати участь у судовому засіданні.

На це Юлія Тимошенко обурилася: "Медичні працівники СІЗО мене не обстежували".

Після наполягань захисників Юлії Тимошенко розглянути вищенаведені клопотання суддя Родіон Кірєєв назвав звернення сторони захисту "чередою беззмістовних заяв" та зазначив, що "зараз на обговоренні – питання про дачу показів".

Нагадаємо, захист Ю.Тимошенко заявляє, що стан її погіршується та вимагає допустити до неї особистого лікаря.

18 серпня, під час судового засідання Ю.Тимошенке стало зле. З тих пір підсудна вимагає допустити до неї особистого лікаря та відмовляється від огляду іншими лікарями.

Як повідомляв УНН, сьогодні у Печерському районному суді розпочалось чергове засідання у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

 

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram