Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14610

Р.Кірєєв позбавив Ю.Тимошенко одного із захисників

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Враховуючи неналежну поведінку одного з захисників екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Миколи Титаренко під час судового засідання, суддя Родіон Кірєєв постановив усунути його від розгляду кримінальної справи, передає кореспондент УНН.

Свою постанову Р.Кірєєв мотивував тим, що М.Титаренко виявляв зневагу до суду, порушував порядок під час судового засідання. Ця постанова судді оскарженню не підлягає. Р.Кірєєв також виніс окрему постанову щодо М.Титаренка, в якій просить голову київської дисциплінарно-кваліфікаційної комісії адвокатури звернути увагу на неналежне виконання М.Титаренком адвокатських обов’язків.

Нагадаємо, під час судового засідання, 22 серпня, суддя Р.Кірєєв після того, як М.Титаренко зробив одну з заяв, запропонував йому сісти, на що захисник відповів: "Дякую, я постою". Саме цю дію М.Титаренка суддя сприйняв як невиконання розпорядження головуючого і поставив на обговорення питання про усунення захисника від процесу.

В свою чергу, Ю.Тимошенко запропонувала Р.Кірєєву не мучити ні її, ні захисників і оголосити вирок, який "вже написаний Януковичем".

Зараз захисниками Ю.Тимошенко у справі виступають адвокати М.Сірий, Ю.Сухов, О.Плахотнюк, а також захисники з кола близьких родичів чоловік О.Тимошенко і донька Є.Карр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram