Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
11355

Інформація про отруєння військовослужбовців на Харківщині не відповідає дійсності - Міноборони

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Сьогодні деякі ЗМІ, з посиланням на “поінформовані джерела”, поширили інформацію про нібито отруєння неякісними продуктами харчування 36 військовослужбовців однієї з військових частин Повітряних Сил ЗС України, що дислокується на Харківщині. Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України поінформував, що дана інформація не відповідає дійсності.

Як повідомили у Військово-медичному департаменті Міністерства оборони України, у період з 1 по 21 серпня цього року в польовому таборі, розгорнутому на території навчального авіаційного з’єднання Повітряних Сил ЗС України, проходили первинну професійну підготовку курсанти 1-го курсу Харківського університету Повітряних Сил та Військового коледжу сержантського складу.

За період перебування у польовому таборі випадків захворювань на гострі кишкові інфекції серед військовослужбовців з’єднання та Харківського університету Повітряних Сил зареєстровано не було. До лазаретів поліклініки військового вишу та медичного пункту 203-ї навчальної авіаційної бригади, так само як до інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові, хворі із даних військових колективів з діагнозом “Гостра кишкова інфекція” не надходили.

Харчування особового складу у польовому таборі було організовано з індивідуальних казанків, їжа готувалася на базі солдатської їдальні і доставлялася у табір транспортом у термосах (термін доставки 20-30 хвилин).

Спеціалістами 108-го регіонального санітарно-епідеміологічного загону міста Харків спільно з представниками Чугуївської районної санітарно-епідеміологічної станції у Харківській області було проведено санітарно-гігієнічне обстеження солдатської їдальні та базового продовольчого складу. В ході перевірки грубих порушень санітарного законодавства виявлено не було. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про харчове отруєння зафіксоване у кількох десятків курсантів Харківського університету Повітряних сил.

Слід зауважити, що Міноборони розробляє нову концепцію харчового забезпення військововслужбовців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram