Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16485

Г.Герман сама зробила собі жовто-блакитну стрічку до Дня Незалежності

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Радник Президента України Ганна Герман закликала кожного самостійно зробити собі жовто-блакитну стрічку і долучитись до відповідної акції оголошеної Президентом до 20-ї річниці Незалежності України. Про це вона сказала під час прес-конференції, передає кореспондент УНН.

"Треба просто купити кавалок стрічки і собі її причіпити, якщо ви хочете долучитись до загального руху… Я думаю, нам не треба чекати, поки нам це хтось принесе і купить, а зробити хто з чого - має вдома", - сказала Г.Герман.

Вона розповіла, що самотужки зробила собі жовто-блакитну стрічку до Дня Незалежності. "Я думаю, що кожен в змозі сам собі зробити таку стрічку. Це буде навіть цікаво, тому що коли вам організовано роздають стрічки, все це нагадує, як колись їх давали на радянських парадах. Як тільки парад закінчиться, ти її викидав", - додала Радник Президента.

Г.Герман також зазначила, що такі стрічки зберігає і приносить в подарунок своєму онуку.

Нагадаємо, опозиційні партії домовилися про спільну підготовку заходів до відзначення 20-річчя Незалежності України. Експерти прогнозують, що цей день буде неспокійним.

На День Незалежності українці зазвичай святкують з національними символами. Зокрема, прикрашають одяг українською символікою - значком-прапорцем чи жовто-блакитною стрічкою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram