Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 04:41
11370

Буковинські студенти візьмуть участь у фестивалі “Студентська республіка”

КИЇВ. 23 серпня. УНН.  Студенти трьох навчальних закладів Буковини – Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету та Буковинської державної фінансової академії, які представлять Чернівецьку область на Всеукраїнському етапі мультифестивалю “Студентська республіка”, вирушили до Криму, де, власне, і відбудеться підсумковий етап. Про це УНН повідомили у прес-службі обласної держадміністраціїї.

Перед від’їздом з переможцями обласного туру поспілкувався голова облдержадміністрації Михайло Папієв. За його словами, саме в руках молодого покоління, молодої еліти майбутнє України.

“Треба вірити у власні сили, вміти поставити перед собою мету, – підкреслив Михайло Папієв. – А головне – не втрачати час, адже все в ваших руках, а ми допоможемо вам втілити ваші мрії в життя”. Він побажав делегатам якнайкраще представити Буковину на Всеукраїнській “Студентській республіці” та повернутися з перемогою.

Нині буковинська делегація найбільша за чисельністю і має в складі 98 осіб, серед яких і представники команди КВК та спортсмени. Самі учасники “Студентської республіки” наголосили, що сподіваються гідно представити область на всеукраїнському рівні, налаштовані на перемогу, а також запевнили, що готові працювати та відстоювати інтереси буковинського студентства в органах влади.

Нагадаємо, що “Студентська республіка” відбуватиметься в форматі мультифестивалю, тобто кілька субфестивалів навколо центральної події – організаційно-діяльнісної гри. В рамках мультифестивалю відбудеться півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості “Перша Леді-2011”, виступи найкращих ді-джеїв, пі-джеїв і зірок шоу-бізнесу, популярні ігри “Квест” та “Мафія”, яскраві конкурси “Флешмоб”, конкурс чоловічої краси “Містер Студреспубліки”, фото-конкурс. Окрім того, в програмі заходу кубок із КВК, інтелектуальні конкурси “Брейн-ринг”, “Що? Де? Коли?”, семінари, тренінги, фестиваль аматорського відео, спортивні змагання з пляжних видів спорту. Чернівецька команда братиме участь у фестивалі вперше після п’ятирічної перерви.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram