Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
12735

Київенерго завершила капремонт тепломереж на бульварі Лесі Українки

КИЇВ. 23 серпня. УНН. ПАТ "Київенерго" завершила капітальний ремонт шести ділянок теплових мереж загальною протяжністю майже 500 метрів на бульварі Лесі Українки. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії. 

Загальна вартість робіт становить близько 2 млн гривень.

Капремонт виконувався у межах додаткової програми капітальних ремонтів Компанії на 2011 рік. Під час експлуатації нових ділянок тепломереж ризик виникнення пошкоджень на них суттєво зменшується.

"Теплові мережі на бульварі Лесі Українки прокладалися з 1957 по 1969 роки і, звісно, на сьогоднішній день вони вичерпали нормативний строк експлуатації у 25 років.

Київенерго зацікавлена у здійсненні їхнього капремонту, тим більше, що перекладання різних інженерних мереж на бульварі відбувалося комплексно. Адже у центрі міста, де тепломережі зазвичай найстаріші, масштабні ремонтні роботи проводити досить проблематично через неможливість повністю обмежити рух транспорту і порушити благоустрій цілого мікрорайону. Тож комплексна робота всіх компаній, які експлуатують мережі на одній ділянці, вигідна і компаніям, і киянам", – пояснив технічний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Зайцев.

Необхідність здійснення комплексного капремонту інженерних мереж на бульварі Лесі Українки зумовлена ще й належністю цієї території до 1,5-кілометрової зони довкола НСК "Олімпійський".

Всього у 2011 році Київенерго планує здійснити капітальний ремонт та реконструкцію близько 30 км теплових мереж. 

Нагадаємо, у 2011 році "Київенерго" інвестує в модернізацію системи теплопостачання столиці 293,4 млн грн, що у 8 разів більше ніж минулого року (33,4 млн грн). Так, на реконструкцію теплових мереж передбачено 226,7 млн грн та 66,7 млн грн – на реконструкцію тепломеханічного обладнання та реконструкцію джерел теплової енергії (станцій теплопостачання та котелень, без врахування ТЕЦ).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram