Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
25575

Уряд має вести відповідальну політику – М.Азаров

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Уряд і Секретаріат Кабінету Міністрів України, який забезпечує його діяльність, повинні вести державну, відповідальну політику. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час привітання працівників Секретаріату Кабміну з нагоди 20-ї річниці Незалежності України, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

"Кабінет Міністрів України, Секретаріат повинні вести державну, відповідальну політику", - заявив Микола Азаров, зазначивши, що "час роздачі пустих обіцянок минув".

Прем’єр-міністр відзначив, що сьогодні вперше за 20 років історії України склалася ситуація, коли влада в країні монолітна.

"Зараз є політика Президента, є виконавчий орган – уряд, який виконує і приводить в рух цю політику, є більшість у Верховній Раді, яка реалізує цю політику через законодавчі механізми, є голови держадміністрацій на місцях", - наголосив Микола Азаров, додавши: "Можливо, система не завжди оптимально працює, але вона єдина, уже ніхто не воює і не плете інтриг, як це було нещодавно".

За словами Прем’єр-міністра, ситуація в економіці контрольована, і уряд готовий до можливих світових ризиків: "На ті ризики, які перед нами стоять, ми знаємо, як відповісти".

А це, на переконання Миколи Азарова, значить, що економіка поступально розвивається, а "на базі розвитку економіки будуть підвищуватися і соціальні гарантії громадян".

"І це правильний шлях. Іншого немає. Перспективи у нас найбільш оптимістичні", - запевнив він.

При цьому Прем’єр-міністр зазначив, що, на жаль, за 20 років незалежності правлячій еліті не вдалося провести необхідних реформ, щоб наша країна стала європейською.

"І лише минулий рік характерний тим, що Президент, Уряд взяли на себе відповідальність за проведення серйозних, і таких необхідних перетворень у країні. І вже невелика частина проведених реформ позитивно позначилася на розвитку і суспільства, і економіки", - підкреслив він.

Микола Азаров відзначив також, що Україна стала повноправним суб’єктом міжнародних відносин.

"Україна як держава відбулася. Ми чітко розуміємо в чому наші інтереси і чітко відстоюємо їх", - наголосив глава уряду. 

Нагадаємо, 24 серпня Україна святкує 20 річницю Незалежності. По всій країні пройдуть святкові заходи, але військових парадів цього року не буде.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram