Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16530

М.АЗАРОВ ВІДКРИВ В КИЄВІ 4 ОБ'ЄКТИ ІНФРАСТРУКТУРИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у відкритті руху Дарницьким залізнично-автомобільним мостом через Дніпро з Лівого на Правий берег у бік Конча-Заспи, реконструйованої транспортної розв’язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе в місті Києві, естакади біля станції метро "Дніпро", передає кореспондент УНН. Також сьогодні М.Азаров оглянув реконструйовану ділянку проспекту Бажана.

Сьогодні в Києві за участю Прем'єр-міністра України відбулось відкриття 4 об'єктів інфраструктури: Дарницький залізнично-автомобільний міст через Дніпро з Лівого на Правий берег у бік Конча-Заспи, реконструйована транспортна розв’язка на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе в місті Києві, естакада біля станції метро "Дніпро" та реконструйований бульвар Лесі Українки.

У церемонії відкриття руху Дарницьким залізнично-автомобільним мостом через Дніпро також взяли участь голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

Відкриттям автомобільного руху з Лівого берега на Правий у бік Конча-Заспи завершено будівництво дорожніх розв’язок на Надніпрянському шосе та нового мосту через озеро Нижній Тельбін по вулиці Сортувальній.

Окрім того, проведено комплекс робіт залізничної інфраструктури, що забезпечить пряме залізничне сполучення на Трипільському напрямку та залізничних підходів мостового переходу в напрямку Дарницького вокзалу.

Також продовжується спорудження залізничної естакади на розв’язці Видубичі та розпочато будівництво автодороги від платформи "Лівий берег" до проспекту Григоренка. Ці роботи планується завершити до кінця 2011 року.

Нагадаємо, Дарницький залізнично-автомобільний мостовий перехід — офіційна проектна назва комбінованого залізнично-автомобільного мосту через Дніпро в Києві, будівництво якого було розпочато у 2004 році за ініціативою міністра транспорту Георгія Кірпи, у зв'язку з чим за мостом закріпилася неофіційна назва Міст Кірпи.

27 вересня 2010 року була офіційно відкрита перша частина мосту — його залізнична складова, переходом почали курсувати перші потяги.

Між тим, на урочистому відкритті панувала святкова атмосфера. Так, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов прибув на відкриття з’їзду з Дарницького автомобільно-залізничного мосту з синьо-жовтою стрічкою на лацкані піджака. Нагадаємо, вчора, 22 серпня, радник Президента України Ганна Герма закликала кожного самостійно зробити собі жовто-блакитну стрічку і долучитись до відповідної акції оголошеної Президентом до 20-ї річниці Незалежності України.

Також, сьогодні високопосадовці відкривли транспортну розв’язку на проспекті Науки в Києві.

Зазначимо, що кошторисна вартість першої черги реконструкції розв’язки становила 145,3 млн грн, у той час як орієнтовна кошторисна вартість всього об’єкту складає 422,8 млн грн.

Крім того, М.Азаров взяв участь у відкритті розв’язки біля станції метро "Дніпро"

Дана транспортна розв’язка дозволить розвантажити транспортний рух на Набережному шосе на ділянці від мосту метро до Поштової площі. Автомобільний потік з мосту метро у напрямку мосту Патона буде направлятися через естакаду.

Теж сьогодні відбулась церемонія офіційного відкриття реконструйованного бульвару Лесі Українки.

В рамках реконструкції запущено фонтан біля пам’ятника Лесі Українки.

За словами О.Попова роботу цього фонтану планувалось відкрити ще після спорудження пам’ятника Лесу Українки.

По завершені церемонії М.Азаров, О.Попов та голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки.

В рамках реконструкції відновлено асфальтове покриття на проїжджій частині, покриття тротуарів та огорожі. Окрім того, на бульварі оновлено зелені насадження.

Між тим, Прем’єр-міністр України Микола Азаров оглянув реконструйовану ділянку проспекту Бажана у місті Києві на ділянці від станції метро "Харківська" до Харківської площі.

В рамках реконструкції тут замінено асфальтове покриття на проїжджій частині та на тротуарах.

Окрім того, на тротуарах облаштовано велосипедні доріжки. Також вздовж проспекту оновлено зелені насадження, а на роздільній смузі встановлено нову відбійну огорожу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram