Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19920

Третина українців вважають, що КПРС і КДБ завадили розвитку України

КИЇВ. 23 серпня. УНН. У період з 12 по 22 серпня 2011 року компанія Research & Branding Group спільно з одним з українських журналів провели дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до подій 19-21 серпня 1991 р. (ДКНС) і проголошення Незалежності України. Згідно з опитуванням, кожен третій українець вважає, що якби на початку 90-х років керівні посади заборонили обіймати керівникам КПРС і агентам КДБ, то нове життя в Україні налагодилося б набагато швидше. Дані дослідження є в розпорядженні УНН.

Відповідно до даних дослідження, на сьогоднішній день дві третини українців (62%) згодні з тим, що Україна стала незалежною державою завдяки поразці ДКНС у серпні 1991 р.

Водночас в дослідженні також йдеться про те, що кожен третій українець згоден з тим, що якби на початку 90-х років ХХ ст. керівні посади було заборонено займати керівникам КПРС і агентам КДБ, то нове життя в Україні налагодилося б набагато швидше. Протилежної точки зору дотримується кожен п'ятий опитаний (22%).

Як повімляв УНН, майже 20% українців вважають ДКНС перемогою демократичної революції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram