Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20160

Г.Герман назвала телемарафон на "5 каналі" журналістським подвигом

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Радник Президента України - Керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман назвала телемарафон на "5 каналі" журналістським подвигом.

У телеграмі на адресу колективу "5 каналу", яку має у своєму розпорядженні УНН, Ганна Герман зазначила: "Вітаю Вас зі справжнім журналістським подвигом – успішним проведенням 52-годинного телемарафону. Ви подали безпрецедентний приклад суспільної дискусії на найбільш важливі і значущі теми. Ця дискусія матиме значний вплив на розбудову громадянського суспільства в Україні. Щиро за вас радію і бажаю нових творчих злетів. Ваша Ганна Герман".

Нагадаємо, телемарафон на "5 каналі" розпочався о 12:00 у вівторок, 23 серпня, і повинен бути тривати більше 50 годин 9 хвилин, щоб побити рекорд перуанця Сержіо Галіані, встановлений ним у 2007 році.

За умовами Книги рекордів Гіннесса, ведучі марафону могли покидати студію лише на 5 хвилин щогодини, а також накопичувати ці перерви. Марафон переривався на короткі випуски новин "5 каналу".

При старті марафону студії були присутні представники Книги рекордів України та Національного реєстру рекордів, які фіксують процес на окрему камеру. Закінчення марафону заплановано на 16:00 у четвер, 25 серпня, - таким чином, його сумарна тривалість має становити 52 години.

В гостях у ведучих за цей час встигли побувати відомі українські політики і громадські діячі, зірки спорту та культури, також проводились прямі телефонні включення. 


 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram