Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 26 січня 2021 05:44
11535

М.Азаров ознайомився з готовністю столичних шкіл до навчального року

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Перед колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яка відбудеться 26 серпня, Прем'єр-міністр України Микола Азаров особисто ознайомився з готовністю київських шкіл до нового навчального року. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

Микола Азаров відвідав київську загальноосвітню школу N 258 у Дніпровському районі – типову школу столичних "спальних районів", збудовану 25 років тому. За словами глави уряду, він хотів на власні очі перевірити об'єктивність інформації чиновників про готовність шкіл до 1 вересня.

"Завтра у нас відбудеться колегія Міністерства освіти, на якій розглядатиметься питання готовності усіх шкіл до 1 вересня. Я вирішив взяти участь у засіданні колегії, але для того, щоб на власні очі побачити стан готовності навчальних закладів, вирішив відвідати звичайну школу", - зазначив Микола Азаров.

Глава уряду визнав, що загалом навчальний заклад готовий до 1 вересня. Зокрема, проведені ремонти в класах, отримані підручники, полагоджений інвентар. Хоча, за його словами, сама будівля школи могла б бути краще підготовлена до навчального року (глава уряду звернув увагу на недофарбовані стіни, фасад).

Крім того, Прем'єр-міністр пообіцяв у п'ятницю на колегії МОНмолодьспорту поставити перед Дмитром Табачником, працівниками Міністерства та керівниками місцевої влади питання, які піднімали батьки та педагоги.
Водночас Микола Азаров нагадав про доручення уряду щодо обов'язкової готовності до 1 вересня усіх шкіл до нового навчального року.

"Ми поставили завдання, щоб до 1 вересня абсолютно всі школи були готові. Звичайно, ми розуміли, що за 2-3 місяці тисячі шкіл в Україні 100-відсотково підготувати не вдасться. Десь, можливо, будуть якісь проблеми. Отже, так треба і доповідати, що, наприклад, із 1000 шкіл 900 підготували, а у 100 є проблеми. Тоді, знаючи про ці проблеми, легше сконцентрувати ресурси й виправити ситуацію", - підсумував Прем‘єр-міністр.

Як повідомляв УНН, М.Азаров візьме участь у розширеному засіданні колегії МОНмолодьспорт

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram