Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
22845

Словник Вебстера поповнили новими термінами

ВАШИНГТОН. 26 серпня. УНН. Американський словник англійської мови Merriam-Webster, більше відомий як словник Вебстера, поповнився інтернет-термінами "твіт" (tweet) і "краудсорсинг" (crowdsourcing), зважаючи на зростання їхньої популярності в офлайн-середовіщі

"Твіт" в значенні "коротке повідомлення на сервісі мікроблогів Twitter" і "краудсорсинг" як "практика здобуття інформації від великих груп людей онлайн" виявилися серед 150 нових слів і термінів, що увійшли до Merriam-Webster Collegiate Dictionary видання 2011 року.

"Починаючи з драматичних подій арабської весни і закінчуючи скандалом з конгресменом Ентоні Вейнером, "твіт" став словом, що увійшло до історії", - коментує редактор словника Пітер Соколовські.

Серед нових термінів словника також зазначаються "паркур" (parkour) - "комбінація бігу і подолання навколишніх перешкод" і "броманс" (bromance) - "близька дружба між чоловіками, що не має на увазі сексуальний зв'язок".

Із специфічних словосполучень до словника потрапили "батько/мати-вертоліт" (helicopter parent) - "батько/мати, який/яка надмірно залучений(а) в життя своєї дитини" і "дитина-бумеранг" (boomerand child), - "дорослий, який повертається до життя з батьками, особливо через фінансові міркування".

За словами Соколовські, ключовим критерієм відбору термінів в словник є їхнє широке вживання.

"Ми вважаємо, що значення цих слів досить устоялися, щоб додати їх до словника", - зазначив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram