Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
21405

"Чорноморнафтогаз" оголосив тендер на закупівлю самопідйомної бурової установки

КИЇВ. 26 серпня. УНН. Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" оголосило тендер на закупівлю самопідйомної плавучої бурової установки (СПБУ) за процедурою відкриті торги. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії "Нафтогаз України".

З огляду на те, що основні перспективні геологічні об’єкти шельфу Чорного та Азовського морів розташовані на глибинах, що не перевищують 120 м, робоча глибина буріння СПБУ складатиме 120 м. Відповідно до технічних вимог, СПБУ повинна бути оснащена потужним буровим обладнанням, сучасними рятувальною та енергогенеруючою системами, а також системою контролю за викидами.

Розкриття пропозицій учасників закупівлі відбудеться 21 вересня п.р. в приміщенні Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Придбання ще однієї сучасної бурової установки відбувається в рамках виконання заходів щодо збільшення видобутку вуглеводнів з метою забезпечення потреб національної економіки та зміцнення енергетичної безпеки України. 

Як повідомляв УНН, у 2011 році Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" планує утримати річний видобуток природного газу на рівні понад мільярд кубометрів, а до 2015 року збільшити його в 1,8 разів - до 1,87 млрд кубометрів.

Згідно зі стратегією розвитку компанії до 2015 року, зростання видобутку планується здійснити за рахунок інтенсифікації видобутку на діючих і введення в експлуатацію нових родовищ - Одеського і Безіменного. Перший газ з Одеського планується отримати вже в наступному році, а, коли обидва родовища будуть повністю освоєні і їх виведуть на проектну потужність, річний видобуток із двох родовищ становитиме понад 1 млрд кубометрів газу. Інші обсяги природного газу будуть видобуті з уже діючих родовищ на шельфі Чорного та Азовського морів.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram