Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
18420

Азаров: потрібно навчати дітей мислити нестандартно

КИЇВ. 26 серпня. УНН. Навчальні програми повинні розвивати у дітей пам'ять, - про це сьогодні сказав Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, передає кореспондент УНН.

М.Азаров сказав, що він хоча і не педагог, але вважає, що педагогам потрібно закласти у навчальні програми те, що допомагатиме дітям розвивати пам'ять.

"Наші програми повинні розвивати у наших дітей пам'ять", - сказав Азаров.

Він зазначив, що деякі вважають, що не потрібно "забивати голову", адже можна все знайти Інтернеті: "Це абсолютно не правильно , жоден успішний вчений, успішна людина ніколи без великого обсягу пам'яті не зможе успішно вирішувати завдання. Тому все, що працює на пам'ять, потрібно закладати в програми: логічне виховання, потрібно навчати школяра логічно мислити".

Азаров також вважає, що потрібно навчати дітей мислити нестандартно і в школах повинні діяти змагальні тенденції: "воля, жага до перемоги, до першості".

Нагадаємо, що влада планує модернізувати навчальний процес також через запровадження електронних підручників та електронних бібіліотек.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram