Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
22125

Майже половина українців не задоволені якістю шкільної освіти

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Майже половина українців (47,5%) не задоволена якістю шкільної освіти. Про це свідчать результати телефонного опитування "День знань в Україні", проведеного Інститутом Горшеніна.

Так, з них 24,1% респондентів обрали відповідь "повністю не задоволений", 23,4% - "скоріше не задоволений". При цьому близько третини опитаних (33,5%) заявили, що їх влаштовує якість шкільної освіти в Україні. З них 19,3% віддали перевагу відповідь "скоріше задоволений", 14,2% - "повністю задоволений". Важко відповісти на це запитання кожному п'ятому громадянину України (19,0%).

41,2% українців вважають, що за останній рік якість шкільної освіти в нашій країні ніяк не змінилася, а 32,9% вважають, що за цей період він погіршився. 13,1% опитаних висловили думку, що якість шкільної освіти за останній рік покращилася, 12,8% - не змогли відповісти на дане питання.

Довідка. З 27 по 29 серпня 2011 Інститут Горшеніна провів телефонне опитування на тему: "День знань в Україні". Всього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років, у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram