Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 22:44
Новини: Спорт
12555

Проект "Молоді футбольні волонтери" долучиться до соцкампанії "Давай разом"

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Проект ООН "Молоді футбольні волонтери" долучиться до Національної соціальної кампанії до ЄВРО-2012 "Давай разом!". Такої домовленості дійшли на зустрічі Координатор Програми волонтерів ООН в Україні Джованні Моцареллі та Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Як повідомив Равіль Сафіуллін після закінчення зустрічі, Проект, який стане складовою частиною підпроекту "Давай разом!" "Чесна гра", діятиме протягом чотирьох років в Херсонській, Миколаївській областях та в Криму. Загальна вартість Проекту, що фінансується Управлінням ООН зі спорту, Програмою Волонтерів ООН та Програмою Розвитку ООН в Україні, - 420 тисяч дол. США.

"Проект стартує наприкінці 2011 року. Цільова авдиторія - 300 тренерів, обраних серед вчителів, представників громадських організацій та молодіжних лідерів, 6000 молодих людей віком 12-20 років" трьох регіонів", - зазначив Равіль Сафіуллін.
Він також додав, що цих людей навчатимуть бути тренерами та самим надалі організовувати і реалізовувати проекти з навчання тренерів з футболу та спортивні заходи.

Як зазначено в резюме Проекту, "Молоді футбольні волонтери " покликані зробити свій внесок в досягнення Цілей розвитку тисячоліття (ЦРТ) за рахунок використання спорту як чинника, що сприяє соціальному згуртуванню, зміцненню громадянського суспільства та покращення фізичного і соціального здоров'я молоді (від 12 до 20 років) в боротьбі з ВІЛ, малярією та іншими захворюваннями.

Нагадаємо, національний соціальний проект до ЄВРО-2012 "Давай разом!" передбачає проведення у всіх регіонах України соціально-інформаційної кампанії "Червона картка", організацію та проведення дитячих та молодіжних турнірів з футболу "Fair play - Чесна гра", а також заходів з організації змістовного дозвілля дітей та молоді "Другий тайм". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...