Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
13230

Великі японські компанії об'єднаються для виробництва дисплеїв

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Компанії Sony, Toshiba і Hitachi, великі японські виробники електроніки, створять спільне підприємство з виробництва екранів для мобільної техніки, яке може стати найбільшим гравцем на ринку, повідомило агентство Reuters.

Згідно з даними аналітичної компанії Display Search, за підсумками 2010 року Toshiba, Sony і Hitachi належали частки 9%, 6% і 6,3% відповідно. Сумарно це більше, ніж у лідерів ринку Sharp (14,8%) і Samsung Mobile (11,9%).

Спільна компанія скоріше буде називатися Japan Display. Близько 70% нового підприємства належатиме японській інвестиційній компанії Innovation Network Corporation of Japan, яка вкладе в проект близько 2,6 мільярда доларів.Toshiba, Sony і Hitachi отримають по 10%.

У минулому році всі три компанії зазнали збитків в сегменті мобільних дисплеїв, і об'єднання дозволить їм знизити витрати, відзначає Reuters. Однак партнерство не стосуватиметься дисплеїв з великою діагоналлю - разом компанії будуть робити тільки екрани для смартфонів, планшетних комп'ютерів і кишенькових ігрових консолей.

Передбачається, що процес створення нової компанії завершиться до весни 2012 року. За планами учасників Japan Display, до кінця 2012 року річна виручка спільної компанії складе 7,4 мільярда доларів, а до 2016 року зросте до 9,7 мільярда доларів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram