Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 12:13
Новини: Економіка
14895

ДК "Укргазвидобування" підписало договір із компанією Shell (доповнено)

КИЇВ. 1 вересня. УНН. Сьогодні ДК "Укргазвидобування" та компанія Shell підписали оновлений Договір про спільну діяльність із пошуку та видобутку вуглеводнів у Дніпровсько-Донецькому басейні. Зокрема, договір підписали директор ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогазу України" Юрій Борисов, голова компанії Shell в Україні Партрік Ван Дале та віце-президент геологорозвідувального підрозділу в Росії та Каспійському регіоні компанії Shell Крістіан Букович, передає кореспондент УНН.

Підписання Договору відбулося у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Після підписання договору міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко сказав, що дуже задоволений тим, що між дочірньою компанією НАК "Нафтогаз України" і компанією Shell було підписано договір щодо спільної діяльності із видобутку газу на шести українських ліцензійних ділянках.

"Обсяг інвестицій у майбутньому складе 800 млн дол. Це перший значний спільний договір, який дає можливість найближчим часом збільшити видобуток газу в нашій країні, що є дуже важливим завданням, поставленим Президентом і урядом, і ми його виконуємо", - наголосив Ю.Бойко.

Згідно з оновленим договором, роботи будуть проводитись на шести ліцензійних ділянках, а саме: Шебелинській, Західно-Шебелинській, Павлівсько-Светлівській, Мелехівський, Герсеванівській, Ново-Мечебилівській.

Як повідомили у Міненерговугіллі, загальна кількість пошуково-розвідувальних свердловин становитиме приблизно 15-20, а повномасштабна розробка потребуватиме буріння від 500 до 1000 свердловин. Усі свердловини будуть глибокими - від 3 до 6 тис. м - та будуть пробурені у технічно складні пласти, які вимагатимуть застосування інноваційних підходів до буріння та новітніх технологій, у тому числі технологій гідророзриву, які в Україні не застосовувались.

Нагадаємо, перший Договір про спільну діяльність ДК "Укргазвидобування" та компанія Shell підписали 2006 року. Він передбачав розробку восьми нафтогазоносних ліцензійних ділянок у Дніпровсько-Донецькому басейні. Цей договір був наступним етапом співпраці між НАК"Нафтогаз України" та компанією Shell після підписання у травні 2005 року угоди щодо проведення спільного дослідження у Дніпровсько-Донецькому басейні.

Довідка. ДК "Укргазвидобування" є найбільшою газовидобувною компанією України. За підсумками 2010 року підприємствами Компанії видобуто 14,8 млрд м3 газу, що становить майже 75% загального видобутку в Україні. ДК "Укргазвидобування" веде діяльність у 11 регіонах України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...