Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 20 червня 2019 02:51
Новини: Політика
20130

Ю.Тимошенко хоче цілий пакет документів для своєї справи

КИЇВ. 1 вересня. УНН. Захисники екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко подали цілу низку клопотань про витребування низки важливих, на їх думку, для її справи документів, передає кореспондент УНН.

"Мої захисники просять витребувати контракти за 2008 рік між НАК "Нафтогазом" і "УкрТрансГазом" на поставку газу для технічних потреб, де містяться об’єми і ціна цього газу, а також такі самі контракти за 2009 рік. Якщо порівняти вартість газу в контрактах за 2008 і 2009 рр. це значить, що були не збитки, а прибутки. Тому, адвокати просять витребувати ці два ключових контракти", - сказала Ю.Тимошенко.

Далі вона наголосила на тому, що головуючим суддєю Родіоном Крєєвим 4 рази було відмовлено клопотання про залучення міжнародного аудиту компанії "Ернст енд Янг". На її думку, цей аудит повністю доводить її невинуватість і свідчить про те, що НАК "Нафтогаз" працював з прибутками. Також Ю.Тимошенко і її захисники хочуть витребувати два протоколи засідання правління компанії НАК "Нафтогаз": перший протокол від 12 січня 2009 року свідчить про те, що правління компанії надало право її тодішньому голові Олегу Дубині визначати, які документи йому підписувати; а другий протокол від 22 січня 2009 року свідчить про те, що правління компанії повністю схвалило "газові контракти" 2009 року підписані О.Дубиною і його заступником І.Діденком на базі директив Ю.Тимошенко і взяло їх до виконання.

Окрім того, Ю.Тимошенко наполягає на витребуванні 14 томів дослідчої перевірки СБУ, які стали приводом для порушення кримінальної справи щодо неї.

"Ці томи свідчать про те, що справа повністю робилася і фальшувалася в СБУ, а вже потім була передана в Генпрокуратуру і слідчий з унікальними здібностями Нечвоглод за 1 день проаналізував цю справу", - сказала Ю.Тимошенко.

Також, Ю.Тимошенко хоче витребувати в "РосУкрЕнерго" контракти за 2006-2010 рр. про закупівлю природного газу і передачу його дочірній компанії "УкрГазЕнерго".

Нагадаємо, у Печерському районному суді міста Києва сьогодні триває судовий розгляд кримінальної справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод 2009 року.

Як повідомляв УНН, адвокати екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко через канцелярію суду подали низку клопотань, у яких просять оголосити документи в її кримінальній справі. У свою чергу Ю.Тимошенко наголосила на тому, що оголошення або огляд документів у судовому процесі є дуже важливим. Однак суддя у справі екс-прем’єра Р.Кірєєв це клопотання не ухвалив.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram