Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
26280

6,32 млн українців стали повноправними землевласниками

КИЇВ. 1 вересня. УНН. З початку року за заявами громадян оформлено та видано 22,4 тис. державних актів взамін сертифікатів. Загалом 6,91 млн українців набули право на земельний пай. Із них 99% отримали сертифікати. На даний момент видано 6,32 млн державних актів на право власності на земельні ділянки. Про це УНН повідомили в прес-службі Державного агентства земельних ресурсів.

Однак в Держагентстві земельних ресурсів відзначають, що досі понад 62 тис. громадян нотаріально не оформили спадщину на сертифікат; документи 40 тис. осіб знаходяться на стадії переоформлення права спадщини; майже 25,3 тис. громадян не бажають замінювати сертифікати на державні акти, 2,1 тис. громадян змінили місце проживання і виїхали за кордон.

"Таким чином, видача державних актів взамін сертифікатів громадянам, які виявили бажання їх замінити, фактично завершена", - відзначається в повідомленні.

Нагадаємо, за даними КМУ, на квітень 2011 року з початку року видано майже 100 тис. держактів на землю. Зокрема, у Київській області видано понад 14,6 тис. держактів, Чернівецькій - 7 тис., Житомирській області - майже 6,3 тис. актів. Гальмується ця робота лише в Миколаївській області.


 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram