Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
16335

А.Клюєв доручив Мінагрополітики подати держзамовлення на с/г техніку

КИЇВ. 2 вересня УНН. Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та торгівлі Андрій Клюєв під час проведення виїзної наради щодо розвитку сільгоспмашинобудування доручив міністерству агарної політики та промисловості до 7 вересня подати державне замовлення на 2012 рік по сільськогосподарській техніці, передає кореспондент УНН.

А.Клюєв також дав доручення до цього часу подати пропозиції на 2013-2014 роки.

Він також доручив Мінагрополітики разом з державним агентством з управління державними корпоративними правами та держмайном підписати фьючерні контракти з сільгоспвиробниками та виробниками сільгосптехніки на придбання цієї техніки у 2012 році.

Також, за словами А.Клюєва, після того, як буде державне замовлення на с/г техніку і будуть підписані контракти потрібно буде подати пропозиції на суму, яка потрібна з державного бюджету на здешевлення кредитів вітчизняним сільгосптоваровиробникам-фермерам на придбання сільгосптехніки.

За словами А.Клюєва потрібно, щоб вони підписали контракти на 2012 рік, аби виробники с/г техніки знали скільки і якої техніки їм потрібно виробити. Він зазначив, що такий механізм потрібен, аби всі суми були прописані у проекті бюджету на 2012 рік.

Як повідомляв УНН, голова Державного агентства з управління державними корпоративними правами та державним майном Дмитро Колєсніков вважає, що було би доцільно ввести мито на ввезення імпортної с/г техніки, яка старша трьох років.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram